• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 18:36)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 18:36)

402 740.18 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
18
год
48
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5b0b197934114d7baaf0743bb2dcd1e4
Внутрішній номер закупівлі: 30245720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012449-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Контактна особа: Роман Рибалка 380931048785 miranovo2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 402 740.18 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:47 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:47 - 09.09.2026 18:36
Період оскарження: 31.08.2026 18:47 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 14:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴402 740.18 Лот 1 - Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10