• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10

Оголошено тендер

483 288.22 UAH
Номер: 4a3a829c7eb74e869306f86c14cfa887
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014882-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Замовник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Очікувана вартість: 483 288.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Дата опублікування: 31.08.2026 18:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума483 288.22 UAH