• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

436 487.84 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fa9d398a99064e6b96721740883f9717
Внутрішній номер закупівлі: 30245726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012455-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міські дороги"
Контактна особа: Ірина Вербицька +380487882089 iryna.verbytska.2806@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 436 487.84 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:48 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴436 487.84 Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»