• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»

Оголошено тендер

523 785.41 UAH
Номер: 4f4d2f4c2e044f7786148ff521c9a497
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014639-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міські дороги"
Замовник: Комунальне підприємство "Міські дороги"
Очікувана вартість: 523 785.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 18:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Підшипники (різні)
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 489 штука
Період постачання (не задано)
Ущільнювальні елементи (сальники) (різні)
Код ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Кількість 214 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума523 785.41 UAH