-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012459-a
Завершена
3 861 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
53ee9da1261542a3b6c26440259c171e
Внутрішній номер закупівлі:
30245729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012459-a
Замовник:
Здолбунівський ліцей № 6 Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564051
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, Здолбунів, вул.Шкільна,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кухарук Олександр Олексійович +380365224533 zzosh6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Оскільки приміщення харчового блоку Здолбунівського ліцею № 6 Здолбунівської міської ради за результатами електронного аукціону від 11.01.2024 р. LLE001-UA-20240105-76463 було передано в оренду строком на 5 років без можливості передачі майна в суборенду для надання послуг з організації шкільного харчування ФОП Возному Сергію Вікторовичу та присвоєно реєстраційний номер r-UA-56-06-14 від 28.12.2023р., то замовником було прийнято рішення про укладення договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі ДК 021:2015 - 55510000-8 - Послуги їдалень («Послуги з організації пільгового харчування»), із ФОП Возним Сергієм Вікторовичем у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин.
Очікувана вартість:
3 861 360.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів
Кількість
65592 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Возний Сергій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Контактна особа:
Возний Сергій Вікторович +380679467838
-
Адреса:
33000, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.С.Бандери буд. 62а кв 132
Ціна пропозиції
3 861 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b6a619ce7ae4e2ab0d2e2cb6aa5fb57
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012459-a-a1
Постачальник:
ФОП Возний Сергій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
33000, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.С.Бандери буд. 62а кв 132
Номер договору:
186
Сума договору:
3 861 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний