-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів
Оголошено тендер
3 861 360.00
UAH
Номер:
1f3a40398ca3403c9ef93ab62f0eb465
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014896-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Здолбунівський ліцей № 6 Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564051
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, Здолбунів, вул.Шкільна,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Здолбунівський ліцей № 6 Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564051
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, Здолбунів, вул.Шкільна,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 861 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 18:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗдолбунів
Сума3 089 088.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗдолбунів
Сума772 272.00 UAH