-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого Миколі...×-
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого Миколі Левитському ( з українською озвучкою без титрів, з українською озвучкою і титрами), в рамках заходу:"Підготовка, виготовлення та поширення популяризаційного відеоматеріалу із серії "Люди епохи", присвяченого видатним постатям української історії"
- ID: UA-2026-08-31-010486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243751
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92100000-2 Послуги у сфері виробництва кіно- та відеопродукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців м. Полтава вул. Соборності,буд.18- ID: UA-2026-08-31-010478-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243750
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 79130000-4 Юридичні послуги, пов’язані з оформленням і засвідченням документівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з підвозу учнів- ID: UA-2026-08-31-010484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243745
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)- ID: UA-2026-08-31-010476-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243741
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач FERRO-001- ID: UA-2026-08-31-010460-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243738
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання передачі даних з модемів; Комутатори та пристрої- ID: UA-2026-08-31-010474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243737
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
35820000-8 – Допоміжне екіпірування (прапори)- ID: UA-2026-08-31-010454-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243735
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ " ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти та медичні матеріали- ID: UA-2026-08-31-010467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243732
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської міської ради Косівського району Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 20552807ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана не менше 21 % жирності 400г з вітаміном D3, (для 1-11 класів)- ID: UA-2026-08-31-010452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243729
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт холодильника (ДК 021:2015: 50730000-1 — Послуги з ремонту і технічного обслуговуван...×-
Ремонт холодильника (ДК 021:2015: 50730000-1 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
- ID: UA-2026-08-31-010428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243720
МКП "Центр стерилізації тварин" ЄДРПОУ: 40462997ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Черевики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові- ID: UA-2026-08-31-010455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243719
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Вуличні світильники"- ID: UA-2026-08-31-010457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243718
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-010426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243715
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту технічного обслуговування мототранспортних засо...×-
ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанна (Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Міцубісі Л200»)
- ID: UA-2026-08-31-010451-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243714
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини Івано-Франківське на...×-
Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини Івано-Франківське надлісництво, у т. ч.: Лот 1. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 2. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 3. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 4. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 5. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 6. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 7. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 8. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 9. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 10. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 11. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини.
- ID: UA-2026-08-31-010450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243711
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-