-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
35820000-8 – Допоміжне екіпірування (прапори)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010454-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
35 720.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
26
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e5c3479743b14f3f8b40ddc2b5596160
Внутрішній номер закупівлі:
30243735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010454-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 720.00 35820000-8 – Допоміжне екіпірування (прапори)