• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанна (Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Міцубісі Л200»)

Завершена

327 335.13 UAH без ПДВ
Номер: 9141346f65944820a48e4667919d084c
Внутрішній номер закупівлі: 30243714
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010451-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у місті Києві
Контактна особа: Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 327 335.13 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Міцубісі Л200»
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 19 одиниця
Період постачання до 30.10.2026
Місце постачання 12345, Україна, м. Київ, м. Київ, м. Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Остапчук Микола Миколайович
Ціна пропозиції 327 335.13 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6be7309404e04d80a0b464d978f01923
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010451-a-a1
Постачальник: Фізична особа підприємець Остапчук Микола Миколайович
Номер договору: №569ВПЗ
Сума договору: 327 335.13 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгр (2).pdf
pdf
КБВ (2).pdf