-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини Івано-Франківське надлісництво, у т. ч.: Лот 1. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 2. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 3. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 4. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 5. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 6. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 7. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 8. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 9. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 10. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 11. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010450-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
27 962 350.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
26
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
18da404fc905469684f95e36e08cc57d
Внутрішній номер закупівлі:
30243711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010450-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грегірчак Ангеліна Ярославівна 380686173698 anhelina.hrehirchak@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 962 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 092 680.00 Лот 1. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №2 ₴1 745 000.00 Лот 2. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №3 ₴3 127 450.00 Лот 3. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №4 ₴2 342 700.00 Лот 4. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №5 ₴3 541 530.00 Лот 5. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №6 ₴2 643 230.00 Лот 6. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №7 ₴2 971 520.00 Лот 7. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №8 ₴2 237 070.00 Лот 8. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №9 ₴2 237 070.00 Лот 9. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №10 ₴2 513 530.00 Лот 10. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини
- Лот №11 ₴2 510 570.00 Лот 11. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини