• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини Івано-Франківське надлісництво, у т. ч.: Лот 1. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 2. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 3. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 4. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 5. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 6. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 7. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 8. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 9. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 10. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 11. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини.

Оголошено тендер

33 554 820.00 UAH
Номер: 46ea6e6bae4846ac82d583af0aa6694e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005369-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 33 554 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини Івано-Франківське надлісництво, у т. ч.: Лот 1. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 2. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 3. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 4. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 5. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 6. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 7. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 8. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 9. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 10. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини; Лот 11. Послуги навантаження, розвантаження, вивезення і перевезення деревини.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 31.08.2026 12:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума33 554 820.00 UAH