• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

465 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
26
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 624294bfccf545648237ef86035f9dd7
Внутрішній номер закупівлі: 30243741
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010476-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:32 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:32 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:32 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴465 000.00 ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)