• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)

Оголошено тендер

558 000.00 UAH
Номер: e510eb5d1f754fdab39c670167763c4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012218-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 558 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 44220000-8 – Столярні вироби (Дверний блок – 44221200-7)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума558 000.00 UAH