• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Черевики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові

Закупівля проводиться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)

476 978.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
40
хв
44
сек
Гарантія - 14 309.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: de884d99e7c14f27932baabfb8c12b2d
Внутрішній номер закупівлі: 30243719
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010455-a   
Замовник: КП "ЕЛУАШ"
Контактна особа: Мейке Олена Володимирівна 380683149110 olenamejke@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 476 978.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:31 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴476 978.33 Черевики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові