-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Черевики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові
Оголошено тендер
572 374.00
UAH
Номер:
9b6959c789264f4698584b62b2fb2d92
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "ЕЛУАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345018
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м.Запоріжжя, вул. Володимира Грищенка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "ЕЛУАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345018
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м.Запоріжжя, вул. Володимира Грищенка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
572 374.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Черевики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові
Примітки:
Закупівля проводиться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Черевики шкіряні
Кількість
275 пара
Період постачання
до 15.12.2026
Чоботи шкіряні утеплені
Кількість
175 пара
Період постачання
до 15.12.2026
Чоботи гумові
Кількість
67 пара
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума572 374.00 UAH