-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; по...×-
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-08-31-011506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244780
Івано-Франківський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188748ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2224.1 «Місцеві...×-
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2224.1 «Місцеві електросилові мережі»(послуги з поточного ремонту електромереж (утримання внутрішніх мереж електропостачання) для підключення технологічного обладнання харчоблоку в ліцеї № 302 Дарницького району м. Києва на вулиці Братства тарасівців , 8-А )»
- ID: UA-2026-08-31-011508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244778
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі, чорнила для друку- ID: UA-2026-08-31-011503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244777
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 04362680ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-011500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244773
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cтілець офісний ISO Black 17 С-11- ID: UA-2026-08-31-011496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244770
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація гарячого харчування- ID: UA-2026-08-31-011497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244769
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування транспортного засобу за кодом ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ре...×-
Технічне обслуговування транспортного засобу за кодом ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244768
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Умивальник Cersanit EKO- ID: UA-2026-08-31-011492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244766
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44411300-7 УмивальникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів заг...×-
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-011491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244765
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із перевезення зернових та олійних культур- ID: UA-2026-08-31-011483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244763
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги «Підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (базовий...×-
Послуги «Підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (базовий курс, спеціалізований курс з перевезення речовин і виробів класу 1 (вибухових речовин)», «Підготовка уповноважених (консультантів) з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів по автомобільних дорогах»
- ID: UA-2026-08-31-011486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244759
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-08-31-011474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244758
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчуванн...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1
- ID: UA-2026-08-31-011484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244757
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комплектуючі для безпілотних літальних апаратів (датчики прискорення) спеціального признач...×-
Комплектуючі для безпілотних літальних апаратів (датчики прискорення) спеціального призначення для служби авіації та ППО для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011476-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244756
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до о...×-
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до онлайн-сервісів віртуальної АТС з правом користування програмною продукцією.
- ID: UA-2026-08-31-011482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244755
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняЗавершена -