-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація гарячого харчування
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011497-a
Завершена
2 840 017.00
UAH без ПДВ
Номер:
266dacde49ac422ba2dcd2a2ce74fc5d
Внутрішній номер закупівлі:
30244769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011497-a
Замовник:
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062096
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сатоніна Катерина 380979494477 SATONINA580@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-08-18-012818-a
2999a473d34f466587b0bdfbd3a7d205
Очікувана вартість:
2 840 017.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
організація гарячого харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
59200, Україна, Чернівецька область, Вижниця, ВУЛИЦЯ УКРАЇНСЬКА, будинок 34
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Безпалова Наталья Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2354300301
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, с. Чорногузи, Чорногузівська,36
Ціна пропозиції
2 840 017.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
07a6c4a4419e4e4f96bfa2bd69b12a47
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011497-a-a1
Постачальник:
ФОП Безпалова Наталья Степанівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2354300301
-
Адреса:
59200, Україна, Чернівецька область, с. Чорногузи, Чорногузівська,36
Номер договору:
424
Сума договору:
2 840 017.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний