-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги гарячого харчування (код за ЄЗС 021:2015: 55330000-2 Послуги кафе), під час провед...×-
Послуги гарячого харчування (код за ЄЗС 021:2015: 55330000-2 Послуги кафе), під час проведення заходу у сфері зовнішніх зносин, а саме, робочого візиту до Чернігівської області делегації демократичної парламентської групи Франції 31 серпня 2026 року
- ID: UA-2026-08-31-011307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244577
ДК 021:2015: 55330000-2 Послуги кафеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи із забезпеченням доступності маломобільних груп населення...×-
Капітальний ремонт вхідної групи із забезпеченням доступності маломобільних груп населення (влаштування пандуса) та благоустрій території Гвардійського ліцею Гвардійської сільської територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області за адресою: вулиця Соборна, 37 с. Гвардійське Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2026-08-31-011310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244574
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403673ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-010629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244570
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-010559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244569
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янськог...×-
«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»
- ID: UA-2026-08-31-011295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244568
КАМ'ЯНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418340ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Картопля свіжа, сочевиця червона чи жовта)- ID: UA-2026-08-31-011301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244565
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка, вимикач- ID: UA-2026-08-31-011288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244564
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги...×-
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244563
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремон...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт підвального приміщення під розміщення укриття у стаціонарі № 1 КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради" за адресою: вул. Святослава Хороброго, 3а, м. Кропивницького» (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-011297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244562
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги - Заміна (демонтаж, монтаж, пломбування) трифазних електролічильників з трансформа...×-
Послуги - Заміна (демонтаж, монтаж, пломбування) трифазних електролічильників з трансформатором струму, трансформаторів струму велектроустановках напругою 0,4 кВ. РПЗ - 1.34
- ID: UA-2026-08-31-011299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244561
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-011177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244560
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Штукатурка- ID: UA-2026-08-31-011283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244558
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика...×-
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
- ID: UA-2026-08-31-011252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244555
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033- ID: UA-2026-08-31-011275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244553
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини для транспортних...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини для транспортних засобів, спеціалізованої техніки та навісного обладнання (паливний бак, фільтри різні та їх елементи, фланець редуктора, гайка та шайба вторинного валу, клапани підйому платформи, рукави високого тиску різні) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
- ID: UA-2026-08-31-011285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244552
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-