• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

293 769.46 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
01
год
36
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 14774f7a91e9433f919a9d252d71b75d
Внутрішній номер закупівлі: 30244555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011252-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області»
Контактна особа: Грень Оксана Романівна +380322268822 knp.murovane@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 293 769.46 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:04 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:04 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:04 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴293 769.46 Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)