-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Оголошено тендер
314 333.32
UAH
Номер:
739edcbc5e1a44359e30a08553e889a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013461-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41902533
-
Адреса:
81121, Україна, Львівська область, село Муроване, вулиця Шевченка,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованської сільської ради територіальної громади Львівського району Львівської області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41902533
-
Адреса:
81121, Україна, Львівська область, село Муроване, вулиця Шевченка,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
314 333.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок новододаних коштів згідно рішення сесії №2928 від 02.07.2026 р.
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяМуроване
Сума314 333.32 UAH