-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011296-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
462 827.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
40
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
25f8ca8404eb4d218579c6d61162d3b3
Внутрішній номер закупівлі:
30244563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011296-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тихоновська Ганна Олександрівна 380612205919 tikhonovska.go@teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
462 827.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:04 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴462 827.00 Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання