-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Оголошено тендер
555 392.00
UAH
Номер:
8e3fdad8d2a049c38c59edd72b823e6b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013225-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
555 392.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Примітки:
Назва номенклатурних позицій предмета закупівлі:
Послуги з ремонту автомобіля RENAULT LOGAN відповідний код 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів;
Послуги з ремонту автомобіля RENAULT LOGAN відповідний код 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів;
Послуги з ремонту автомобіля Chevrolet Cruze LTZ 1.8 АТ відповідний код 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів;
Послуги з ремонту автомобіля ГАЗ-31105 відповідний код 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів;
Послуги з ремонту автомобіля Кобальт 1 300 відповідний код 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів;
Послуги з ремонту автомобіля Chevrolet Lacetti відповідний код 50112100-4 Послуги з ремонту автомобілів.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 16:44
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється з метою відновлення технічного стану та подальшої експлуатації автомобілів.
-
Дата публікації:
31.08.2026 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума555 392.00 UAH