• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 795 611.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
38
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f6b5821a5c6949f9963778a8753b07f9
Внутрішній номер закупівлі: 30244568
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011295-a   
Замовник: КАМ'ЯНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марія Воробець +380979769292 zakupivli@kamyanecka-gromada.gov.ua https://kamyanecka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 795 611.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 795 611.67 «Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»