-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»
Оголошено тендер
2 154 734.00
UAH
Номер:
21302e262cb147a48dd984a1b514a8f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013264-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАМ'ЯНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418340
-
Адреса:
60427, Україна, Чернівецька область, Глибоцький район, село Кам'янка
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КАМ'ЯНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418340
-
Адреса:
60427, Україна, Чернівецька область, Глибоцький район, село Кам'янка
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 154 734.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1292 - Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янецька
Сума2 047 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1291 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом
державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янецька
Сума107 734.00 UAH