-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт підвального приміщення під розміщення укриття у стаціонарі № 1 КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради" за адресою: вул. Святослава Хороброго, 3а, м. Кропивницького» (коригування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011297-a
Завершена
3 115 766.48
UAH з ПДВ
Номер:
fd9175f7889b418faffbd4e97bd01046
Внутрішній номер закупівлі:
30244562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011297-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493846
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Салганні піски, буд.14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Туровська-Чорна Марія 380954737411 mariya.turovskaya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Відповідно до Заявки про закупівлю від планово-економічного відділу та службової записки в.о заступника генерального директора з технічних питань існує потреба у здійсненні закупівлі.
За результатами процедури відкритих торгів з особливостями, оприлюднених за оголошенням UA-2025-08-22-004517-a, між КНП «ЦМЛ КМР» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Кіровоградський будівельний альянс» було укладено договір № 274 від 25.09.2025р на виконання робіт за об’єктом: «Капітальний ремонт підвального приміщення під розміщення укриття у стаціонарі № 1 КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради" за адресою: вул. Святослава Хороброго, 3а, м. Кропивницького».
У процесі виконання будівельно-монтажних робіт було встановлено, що початковою проєктно-кошторисною документацією не передбачено ряд необхідних робіт, а обсяг окремих робіт вимагає уточнення. Зокрема, виникла потреба у виконанні таких додаткових робіт:
- влаштування підлоги в укритті самовирівнювальною сумішшю;
- облаштування сходів керамічною плиткою та їх оздоблення антиковзними смугами;
- облаштування внутрішніх дверей лиштвами;
- облаштування входів до укриття дворівневими металевими поручнями;
- утеплення стін запасного виходу з укриття;
- виконання заходів щодо забезпечення вимог безбар’єрності та доступності для маломобільних груп населення (МГН);
- перенесення тепломереж над вхідними дверима;прокладання електричного кабелю в гофрованих трубах;
- заземлення електрощитової.
У зв'язку з цим Замовник звернувся до проєктної організації щодо коригування попереднього проєкту. За зазначеним завданням було розроблено скориговану проєктно-кошторисну документацію по Об'єкту та отримано позитивний експертний звіт.
Зазначені додаткові роботи є технологічно пов’язаними з початковим проєктом та є його невід’ємною частиною. Виконання цих робіт підрядником, який здійснює основне будівництво, дозволить уникнути проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією змонтованих конструкцій та сумісністю з уже виконаними етапами робіт. Додаткові роботи технічно та економічно пов’язані з первинним договором та первинною проєктною документацією. На підтвердження об’єктивності визначення вартості та відповідності поточним ринковим цінам замовником отримано Звіт з аналізу цін на будівельні матеріали та роботи.
Забезпечення належної якості та збереження результатів уже виконаних робіт можливе лише за умови виконання всього комплексу технологічних процесів одним виконавцем. Заміна генпідрядника на цьому етапі може призвести до:
- Технічної несумісності з уже змонтованими елементами та інженерними мережами.
- Втрати гарантійних зобов'язань на раніше виконані роботи з боку первинного підрядника.
- Неможливості чіткого розмежування відповідальності між різними будівельними організаціями у разі виникнення дефектів під час гарантійного строку.
Зважаючи на те, що додаткові роботи технологічно пов’язані з основним договором, виконуються в межах одного об’єкта і їх зміна може спричинити несумісність або технологічні труднощі, закупівлю додаткових робіт необхідно здійснити у того самого підрядника (ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс») на підставі підпункту 8 пункту 13 Особливостей.
Вартість виконання робіт за основним договором від № 274 від 25.09.2025р становить 8 896 571,93 грн. (вісім мільйонів вісімсот дев’яносто шість тисяч п’ятсот сімдесят одна гривня 93коп.) з ПДВ. Замовником на підставі скорегованої проектної документації було визначено, що очікувана вартість додаткових аналогічних робіт по об’єкту становитиме 3 115 766,48 (три мільйони сто п’ятнадцять тисяч сімсот шістдесят шість гривень 48 коп.) з ПДВ, що не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) підрядного договору від 25.09.2025р.
Очікувана вартість:
3 115 766.48 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт підвального приміщення під розміщення укриття у стаціонарі № 1 КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради" за адресою: вул. Святослава Хороброго, 3а, м. Кропивницького» (коригування)
Кількість
1 робота
Період постачання
01.09.2026 - 15.12.2026
Місце постачання
25009, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Святослава Хороброго, 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІРОВОГРАДСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33878089
-
Контактна особа:
М. І. Сороквашин 380509842960
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. РУСЛАНА СЛОБОДЯНЮКА, буд. 166-е, кімн. 12
Ціна пропозиції
3 115 766.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8905812d2ceb4251a9c5ae8d06b8dbb1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011297-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІРОВОГРАДСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33878089
-
Адреса:
25014, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. РУСЛАНА СЛОБОДЯНЮКА, буд. 166-е, кімн. 12
Номер договору:
185
Сума договору:
3 115 766.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 596 472.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний