-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини для транспортних засобів, спеціалізованої техніки та навісного обладнання (паливний бак, фільтри різні та їх елементи, фланець редуктора, гайка та шайба вторинного валу, клапани підйому платформи, рукави високого тиску різні) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011285-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
928 321.27
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7a9de4c8cc18448691c3d2713cbc9e28
Внутрішній номер закупівлі:
30244552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011285-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Гладкий +380487882089 kpmd.trading@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
928 321.27 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:03 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴928 321.27 Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини для транспортних засобів, спеціалізованої техніки та навісного обладнання (паливний бак, фільтри різні та їх елементи, фланець редуктора, гайка та шайба вторинного валу, клапани підйому платформи, рукави високого тиску різні) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»