-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини для транспортних засобів, спеціалізованої техніки та навісного обладнання (паливний бак, фільтри різні та їх елементи, фланець редуктора, гайка та шайба вторинного валу, клапани підйому платформи, рукави високого тиску різні) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Оголошено тендер
1 113 985.52
UAH
Номер:
1f8b7f727278488da2d461503d8e64ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013114-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 113 985.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Запасні частини для транспортних засобів, спеціалізованої техніки та навісного обладнання (паливний бак, фільтри різні та їх елементи, фланець редуктора, гайка та шайба вторинного валу, клапани підйому платформи, рукави високого тиску різні) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 34330000-9 «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливний бак
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Фільтри різні та їх елементи
Кількість
428 штука
Період постачання
(не задано)
Фланець редуктора
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Гайка вторинного валу
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Шайба вторинного валу
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Клапани підйому платформи
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Рукави високого тиску (різні)
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума1 113 985.52 UAH