-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмний комплекс "КУРС" (код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов'язані...×-
Програмний комплекс "КУРС" (код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-013200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246374
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОРЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25894547ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захи...×-
Нове будівництво Меморіального скверу з спорудами для увічнення пам’яті Захисників та Захисниць по вул. Стеценка, 22 у м. Києві
- ID: UA-2026-08-31-013201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246373
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 19:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 210...×-
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту автомобільного транспорту (ВАЗ 2107 (2008р.), ЗАЗ Таврія, RENAULT LOGAN, ВАЗ 2107(2004р.), HONDA CR-V , Volkswagen Crafter)
- ID: UA-2026-08-31-013196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246372
ГЛЕЮВАТСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04339824ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка бульбашкова; стрічка сигнальна; плівка стрейч; плівка поліетеленова...×-
Плівка бульбашкова; стрічка сигнальна; плівка стрейч; плівка поліетеленова
- ID: UA-2026-08-31-013197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246370
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту по заміні віконного блоку будівлі №* військового містечка № *- ID: UA-2026-08-31-013198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246369
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 Продукція для чищення (гелі для прання,засоби для чищення,засоби дл...×-
ДК 021:2015:39830000-9 Продукція для чищення (гелі для прання,засоби для чищення,засоби для видалення жиру,гель для миття дитячого посуду)
- ID: UA-2026-08-31-013190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246367
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ПРОЛІСОК" БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34490618ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних тр...×-
Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги»
- ID: UA-2026-08-31-013192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246365
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-013195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246364
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-013191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246363
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493020ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-08-31-013187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246362
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначе...×-
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
- ID: UA-2026-08-31-013188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246361
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703130ДК 021:2015: 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпеченняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30213100-6 — Портативні комп'ютери (Ноутбук «Lenovo Legion» 5 15IRX10 Eclipse Black (...×-
30213100-6 — Портативні комп'ютери (Ноутбук «Lenovo Legion» 5 15IRX10 Eclipse Black (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
- ID: UA-2026-08-31-013189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246360
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 44234231ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів- ID: UA-2026-08-31-013185-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246359
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
DUFA Грунт D613- ID: UA-2026-08-31-013184-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246358
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставк...×-
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
- ID: UA-2026-08-31-013181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246357
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України ЄДРПОУ: 09773436ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:59)
-