-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013188-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
299 850.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
14
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
646e9c99afbb450984b87f16c2b1d031
Внутрішній номер закупівлі:
30246361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013188-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703130
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 134
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назар Лисяк +380487069772 centerprim.tend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
299 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:08 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 850.00 Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення