-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Оголошено тендер
359 820.00
UAH
Номер:
ea0f558d491949ddae24f7e89620ae98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703130
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 134
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703130
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 134
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
359 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти (3 клас) Код ДК 021:2015 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Дата опублікування:
31.08.2026 21:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеса
Сума359 820.00 UAH