• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплекти меблів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

355 350.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
13
год
04
хв
26
сек
Гарантія - 10 660.50 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 46653d6ca2714afeb183a941148593eb
Внутрішній номер закупівлі: 30246359
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013185-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Костянтин Стельмаков +380617698131 skv82zokb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 355 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:08 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴355 350.00 Комплекти меблів