-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30213100-6 — Портативні комп'ютери (Ноутбук «Lenovo Legion» 5 15IRX10 Eclipse Black (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013189-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
116 666.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
14
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
80003dc4b9794602a7f5a988b57ac6af
Внутрішній номер закупівлі:
30246360
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013189-a
Замовник:
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
44234231
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Маґістратська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Норик +380957340318 deporsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 666.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:08 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 666.00 Ноутбук «Lenovo Legion» 5 15IRX10 Eclipse Black (або еквівалент) для потреб ЗСУ