-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота ролетні (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)- ID: UA-2026-08-31-011846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245123
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштув...×-
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса, за адресою: Тернопільська область ,м. Монастириська, вул.Шкільна,4.
- ID: UA-2026-08-31-011849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245122
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2026-08-31-011838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245121
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обс...×-
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році)
- ID: UA-2026-08-31-011839-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245120
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району м. Києва ЄДРПОУ: 04593340ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦЗВ-26Т_171_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива моторна для дизельних двигунів М-14В2...×-
ЦЗВ-26Т_171_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива моторна для дизельних двигунів М-14В2 (09210000-4 – Мастильні засоби)
- ID: UA-2026-08-31-011847-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245119
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-011845-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245118
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської...×-
«Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради» (Код ДК 021:2015- 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011841-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245117
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Студентські квитки державного зразка- ID: UA-2026-08-31-011843-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245116
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проживання учасників заходу- ID: UA-2026-08-31-011836-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245114
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали- ID: UA-2026-08-31-011829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245113
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лабораторний блок живлення- ID: UA-2026-08-31-011826-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245112
Військова частина Т0760 ЄДРПОУ: 26642032ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги підготовки об’єктів до опалювального сезону, а саме послуги з чистки та обстеження...×-
Послуги підготовки об’єктів до опалювального сезону, а саме послуги з чистки та обстеження димових та вентиляційних систем, за адресами: м. Одеса, Книжковий пров., 1-А; вул. Перемоги, 26; вул. Преображенська,35-А
- ID: UA-2026-08-31-011833-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245111
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА МІСЬКА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЄДРПОУ: 26434517ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-011832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245110
Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056084ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (книга щоденного ві...×-
Код ДК 021:2015 - 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (книга щоденного відвідування, журнал обліку використання енергоресурсу, книга складського обліку матеріалів).
- ID: UA-2026-08-31-011834-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245109
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЗОЛОТА РИБКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38482223ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво захисної споруди трансформатора»
- ID: UA-2026-08-31-011831-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245108
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -