• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічні матеріали

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)

95 327.10 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
59
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f13e68dbb51544698d71378024b1b55f
Внутрішній номер закупівлі: 30245113
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011829-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Контактна особа: Шпиця Юлія Вадимівна 380322757723 tenderlnmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 95 327.10 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:39 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:39 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:39 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴95 327.10 Стоматологічні матеріали