-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали
Оголошено тендер
102 000.00
UAH
Номер:
40cfbbdee1624e49a544792bf519b155
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013464-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
102 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума102 000.00 UAH