-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-09-01-000009-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246948
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спідня білизна- ID: UA-2026-09-01-000010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246947
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги (медичний огляд декретованого контингенту)- ID: UA-2026-09-01-000007-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246946
ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-000006-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246945
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання, код ДК 021:2015: 65110000-7 "Розподіл води...- ID: UA-2026-09-01-000005-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246944
Бердичівський геріатричний пансіонат Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 03188458ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (навчання та перевірка знань з питань пожежн...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (навчання та перевірка знань з питань пожежної безпеки)
- ID: UA-2026-09-01-000002-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246943
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21733971ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування шкільного автобуса ЗАЗ A08 ВА7436НН- ID: UA-2026-09-01-000003-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246942
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт електричних мереж Чорнівської гі...×-
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт електричних мереж Чорнівської гімназії Чернівецької міської ради за адресою: с. Чорнівка вул. Головна буд.15"
- ID: UA-2026-08-31-013769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246941
ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мішки зелені 50 кг; 105х55см; 52г/м2- ID: UA-2026-08-31-013768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246940
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофі...×-
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Медогляди працівників (психофізіологічна експертиза м. Стрий, Львівської обл.)
- ID: UA-2026-08-31-013767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246939
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір кольоровий А4 160гр. 250 арк., Маркер СЕNTROPEN 1-4,6мм клиновидний, Набір маркерів...×-
Папір кольоровий А4 160гр. 250 арк., Маркер СЕNTROPEN 1-4,6мм клиновидний, Набір маркерів для тексту 4 шт., Ручка Махxriter синя, Скотч паперовий 48мм*35м, Набір кольорового картону двосторонні А4 10арк та Папір кольоровий А4 80гр. 500арк.
- ID: UA-2026-08-31-013766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246938
Центр професійного розвитку педагогічних працівників м.Львова ЄДРПОУ: 20837504ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів Переріслянського ліцею Переріслянської сі...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів Переріслянського ліцею Переріслянської сільської ради ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246937
ПЕРЕРІСЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРНАКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20568375ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗ...×-
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246936
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43966794ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення кар...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
- ID: UA-2026-08-31-013762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246935
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)- ID: UA-2026-08-31-013761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246934
Комунальний заклад «Стародобровільський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради» ЄДРПОУ: 03188240ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-