-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного...×-
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-08-31-004889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238197
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого...×-
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування(Послуги з організації гарячого харчування (гарячих обідів) для учнів початкових 1-4 класів, та учнів пільгової категорії у закладах загальної середньої освіти Верховинської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-004900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238194
Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради ЄДРПОУ: 44092294ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд за будівництвом"Капітальний ремонт виставкових залів другого поверху...×-
технічний нагляд за будівництвом"Капітальний ремонт виставкових залів другого поверху та допоміжних приміщень з влаштуванням елементів інклюзивності в будівлі КЗК ЛОР КМЦ"Львівський палац мистецтв"за адресою м.Львів вул.Коперника,буд17
- ID: UA-2026-08-31-004899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238192
КЗ Комунальний заклад культури Львівської обласної ради культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв» ЄДРПОУ: 23958316ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-08-31-004892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238191
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-004896-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238190
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Вараського ліцею №4 Вараської...×-
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Вараського ліцею №4 Вараської міської ради (код ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
- ID: UA-2026-08-31-004901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238188
Вараський ліцей №4 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451159ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15550000-8 Молочні продукти різні (Сметана 20% 0,370 кг – ДК 021: 2015 код...×-
ДК 021:2015 код 15550000-8 Молочні продукти різні (Сметана 20% 0,370 кг – ДК 021: 2015 код 15550000-8 Молочні продукти різні, йогурт 0,400 кг – ДК 021:2015 код 15551300-8 Йогурт)
- ID: UA-2026-08-31-004893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238187
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 2*4 "GAL-KAT"- ID: UA-2026-08-31-004903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238186
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар (щити баскетбольні)- ID: UA-2026-08-31-004904-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238184
Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської міської ради Косівського району Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 20552807ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних фо...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
- ID: UA-2026-08-31-004890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238183
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 40506232ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заміни трифазного приладу обліку електричної енергії, позачергова технічна перев...×-
Послуги з заміни трифазного приладу обліку електричної енергії, позачергова технічна перевірка
- ID: UA-2026-08-31-004902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238182
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Токен- ID: UA-2026-08-31-004895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238181
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська клінічна лікарня" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 02005763ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон С25/30 F100 W4- ID: UA-2026-08-31-004891-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238178
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238176
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00711646ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт електрощитової у житловому будинку № 15 на бульварі Миколи Руденка в Свято...×-
Поточний ремонт електрощитової у житловому будинку № 15 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-31-004884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238175
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-