• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

317 453.30 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
05
хв
44
сек
Гарантія - 9 500.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2a630198eeae456c94f3987b55dc6973
Внутрішній номер закупівлі: 30238183
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004890-a   
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 317 453.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 453.30 Послуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм