• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм

Оголошено тендер

380 943.96 UAH
Номер: 60e35c9a1f834fbfbbdfb6524508db33
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-005811-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Замовник: Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 380 943.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів-послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума380 943.96 UAH