-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004889-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
253 253.34
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
10
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e08f93a5b808499a992525a7d4bca39e
Внутрішній номер закупівлі:
30238197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004889-a
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Сосницька +380562236063 andvkg@dniprorada.gov.ua https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-amur-nizhnodniprovskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
253 253.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴253 253.34 Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)