-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
Оголошено тендер
303 904.01
UAH
Номер:
8f8ff1843efc48efa6550b98a853cf2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-006125-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
303 904.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з поточного ремонту електромереж в житловому будинку за адресою: вул. Вадима Жукова, буд. 22, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно з Положенням про адміністрацію Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради від 24 лютого 2021 року № 71/4, зі змінами, адміністрація відповідно до покладених на неї функцій, здійснює заходи щодо усунення аварій у житловому фонді шляхом ремонту будинків міста, що є об’єктами права комунальної власності та багатоквартирних будинків ОСББ, ЖБК, ОК та ОК ЖБК. Відповідно до акту обстеження стану внутрішньо-будинкових електромереж за адресою: м. Дніпро вул. Вадима Жукова (колишня Бєляєва), буд. 22 від 26.05.2026 року наданого головою правління ОСББ «БЄЛЯЄВА-22» Тетяною Мілютіною (вх. 4/308 від 29.05.2026), протоколу комісії з визначення об’єктів, що потребують проведення невідкладних аварійних робіт у житловому фонді на території району від 16.06.2026 № 11, встановлено, що система електромереж перебуває в аварійному стані та потребує поточного ремонту, а саме: заміни електропроводки та вимикачів Проведення поточного ремонту спрямовано на те, щоб привести електромережі будинку до задовільного стану.
-
Дата публікації:
31.08.2026 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяАмур-Нижньодніпровський
Сума303 904.01 UAH