-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004886-a
Завершена
3 660.00
UAH без ПДВ
Номер:
a11251b79e894c3b809163118ca61ace
Внутрішній номер закупівлі:
30238176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004886-a
Замовник:
Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини
×
-
Код ЄДРПОУ:
00711646
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Космічна 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галущак Леся Анатоліївна +380671709303 lesyavvaa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 660.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт автомобіля
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
29006, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Чорновола 176/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лисько Ольга Вячеславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3430206989
-
Контактна особа:
Лисько Ольга Вячеславівна 0678129281
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, м. Полонне, вул. Академіка Герасимчука, 166
Ціна пропозиції
3 660.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d2771f3ebbb4b47849a939291ee6e2b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004886-a-a1
Постачальник:
ФОП Лисько Ольга Вячеславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3430206989
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, м. Полонне, вул. Академіка Герасимчука, 166
Номер договору:
63
Сума договору:
3 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний