• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт електрощитової у житловому будинку № 15 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)

206 401.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
21
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 09f4a592444840cda6ab176a015a88be
Внутрішній номер закупівлі: 30238175
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004884-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 206 401.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:04 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴206 401.67 Поточний ремонт електрощитової у житловому будинку № 15 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва