-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Вараського ліцею №4 Вараської міської ради (код ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004901-a
Завершена
3 085 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
c6ca404122ba4de8abbf80839cf978e4
Внутрішній номер закупівлі:
30238188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004901-a
Замовник:
Вараський ліцей №4 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451159
-
Адреса:
34402, Україна, Рівненська область, місто Вараш, Вараський район, Вараш мікрорайон, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мащак Ольга Миколаївна +380961674704 zakupivli4licey@meta.ua http://znz4.varashosvita.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 085 040.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) учнів Вараського ліцею №4 Вараської міської ради (код ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Кількість
40280 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
34402, Україна, Рівненська область, Вараський р-н., місто Вараш, м-н Вараш,39
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Кооперативне підприємство "Володимирецький комбінат громадського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764610
-
Контактна особа:
Сиротюк Марія Павлівна 0363423729 volodkgh@ukr.net
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, селище Володимирець, вулиця Соборна, будинок 24,
Ціна пропозиції
3 085 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0138f62e4b394a95bad45ee6a3de9080
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004901-a-a1
Постачальник:
Кооперативне підприємство "Володимирецький комбінат громадського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764610
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, селище Володимирець, вулиця Соборна, будинок 24,
Номер договору:
113
Сума договору:
3 085 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний