-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера- ID: UA-2026-08-31-005325-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238615
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання з водопідготовки- ID: UA-2026-08-31-005320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238613
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обойма d16- ID: UA-2026-08-31-005332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238610
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги- ID: UA-2026-08-31-005316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238609
Ліцей №36 м. Житомир ім. Я.Домбровського ЄДРПОУ: 20425865ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
видатки із благоустрою населених пунктів (відро оцинковане)- ID: UA-2026-08-31-005307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238606
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37085410ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-005299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238605
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-005297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238604
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургі...×-
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-005311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238603
ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шайба,шпилька,гайка.- ID: UA-2026-08-31-005321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238601
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТРАНСПОРТУ ТА БЛАГОУСТРОЮ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34329096ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги на 2026 р.- ID: UA-2026-08-31-005296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238596
Державний музей іграшки ЄДРПОУ: 33236336ДК 021:2015: 64200000-8 Телекомунікаційні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник 3ф НІК 2300 АЗЗ.2000.МС.12 Прямого включення, 120А (акт) та кабель АВВГ 2*6- ID: UA-2026-08-31-005303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238595
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409849ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі картонні А4- ID: UA-2026-08-31-005308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238594
ДК 021:2015: 22851000-0 ШвидкозшивачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Зарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком жи...×-
Зарядний пристрій для 2х батарей ToolKitRC M8DAC AC 1200W 50A 1-8S з вбудованим блоком живлення
- ID: UA-2026-08-31-005313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238591
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 31681500-8 Зарядні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка фініш, шпаклівка старт (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44830000-7 Мастики,...×-
Шпаклівка фініш, шпаклівка старт (Класифікація за ДК 021:2015 (СРV) – 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)
- ID: UA-2026-08-31-005315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238590
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238588
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -