-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е (ремонт турбокомпресора та очистка сажового фільтра) за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013361-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
118 744.11
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
09
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3d322f6b48214756b6029abe698f59d3
Внутрішній номер закупівлі:
30246535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013361-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазорук Володимир Васильович +380382630103 vrz_arzsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
118 744.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:57 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:57 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:57 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴118 744.11 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е (ремонт турбокомпресора та очистка сажового фільтра) за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"