-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е (ремонт турбокомпресора та очистка сажового фільтра) за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Оголошено тендер
142 492.93
UAH
Номер:
f4e61b411da64a888120c5ca33ba1f77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015812-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 492.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е (ремонт турбокомпресора та очистка сажового фільтра) за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального та спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума142 492.93 UAH