• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Полотно сіткове вузлове поліамідне

Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)

225 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
13
год
09
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 60690342585e447b8a6ec199c0b52d3a
Внутрішній номер закупівлі: 30246539
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013367-a   
Замовник: КП "ЕЛУАШ"
Контактна особа: Лиска Наталія Анатоліївна 061 2314455 NATALIYA_LYSKA@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:57 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:57 - 09.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:57 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 12:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴225 000.00 Полотно сіткове вузлове поліамідне