-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотно сіткове вузлове поліамідне
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
21fad4d3ca0844849ff383dea4d55b33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015797-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "ЕЛУАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345018
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м.Запоріжжя, вул. Володимира Грищенка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "ЕЛУАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345018
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м.Запоріжжя, вул. Володимира Грищенка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Полотно сіткове вузлове поліамідне
Примітки:
Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Полотно сіткове вузлове поліамідне
Кількість
15000 метр квадратний
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, зазначений у Договорі, на підставі оформленої належним чином видаткової накладної, підписаної уповноваженими представниками обох сторін, після отримання Замовником бюджетних призначень на підставі ст. ст. 48, 49 Бюджетного кодексу України протягом 60 календарних днів з дня отримання бюджетних призначень на предмет даного Договору на свій реєстраційний рахунок.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума270 000.00 UAH