• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумуляторна батарея (код ДК 021:2015 - 31430000-9 - Електричні акумулятори)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

157 816.09 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
09
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 58d909fe8d084f6897fd70f8fc17463a
Внутрішній номер закупівлі: 30246537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013364-a   
Замовник: МАШІВСЬКЕ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Контактна особа: Валентин КОЗКА +380502707307 jkg2012@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 157 816.09 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴157 816.09 Акумуляторна батарея (код ДК 021:2015 - 31430000-9 - Електричні акумулятори)